31 Aralık 2012 Pazartesi

İlümünati

Bu yazımı ilümünati ile ilgili yapmak istedim umarım beğenirsiniz...

-İlümünati 1 Mayıs 1776 yılında Ingolstad ta Ingolstadt Üniversitesi kilise hukuku profesörlerinden biri olan Cizvit Adam Weishaupt tarafından beş kişiyle kuruldu.

-İşte ilümünatinin ilk kurucu bilim adamlarından Adam Weishaupt
Aslında ilümünatinin amacı Bilimin dünyaya yayılması

 
ama yanlış kullanılış yüzünden bilim'in yayılması değil müslümanları ortadan kaldırmak olarak günümüze geldi.Şuan bize değil ünlülere yapılan şeyleri duyuyoruz bilmediğimiz şeyler: Kesha'nın erkek olması bunu doğru bulmuyosanız elimdeki kanıtlar şunlar
kesha mayolu fotoraflarıyla görüntülendi
 
Kesha'nın vücudundaki tuhaflık senin de ilgini celbetmiştir. Hastalığı yoksa ya da bir tür uzaylı dış gebeliği geçirmiyorsa bir kızın böyle vücudu olmaz. Buraya fizik yorumu yapmaya gelmedim tabii ki. Ama sence de Kesha'nın vücudu erkek vücuduna benzemiyor mu?
Burda Kesha'nın bacakları sence bir kadının bacağı gibi mi duruyor? yoksa bir erkek bacağı gibi mi?

Kesha'nın bikinili resimlerinin sızmasına karşılık Maxim dergisinin şu pozları vardı.

Erkek Kesha yerine 90-60-90 Kesha gelmiş. İki Kesha arasında dağlar kadar fark var. Sanırım bu photoshop büyüsü. :)
Gelelim Katy Perry!e
Aralarında en çok farkında ve pişman o hep bunu yansıtmaya çalışsada kurtulamayacağını biliyoruz cin onu bırakmıyıcaktır.
katy şuan akıl kontrolü iççerisinde Wide Awake klibinde bunu detaylıca anlatmıştı .İnsanlar ise güzel bir şarkı olup olmadığına bakıp sadece dinliyorlar.
Gelelim şarkının sözlerine ve anlamlarına
I'm wide awake
And now it's clear to me
That everything you see
Ain't always what it seems
I'm wide awake
Yeah, I was dreaming for so long"
Tamamen uyanığım
Şimdi her şey çok net
Gördüğün her şey her zaman göründüğü gibi olmuyor
Tamamen uyanığım
Evet uzun süredir hayal görüyordum
İşler dışarıdan farklı görünür ama içine girince ne olduğunu anlarsın. Uzun zamandır gördüğü hayaller ile Monarşi köleliğinin etkilerini anlatmış bize Katy. Bu halüsinasyon olur, program esnası olur, iç resim olur. Hepsi de programcı olan handler'ın bilinçli olarak kurbana gösterdiği birtakım şeylerdir.
Şimdi katy'in Başka kliplerindeki ilümünati göstergelerini göstereceğim.
Firework - Damalı zemin.           
 
Yine Firework klibinden bir kare. Saçına ara ara katılmış farklı renk başka bir alteri temsil eder.
E.T.
e.t. uzaylı filmiydi.Uzaylı-reptilian falan bunların hepsi aslında tek bir varlığı işaret eder. O da cindir. Farkındaysanız klipten alınmış üstteki resimde Katy'nin gözbebekleri dik. Yüzü de ifadesiz.
The Last Friday Night
Evet küpeleri üçgen. En çok bu detay ilgi çekiyor, aslında klipteki saçmalıklar daha mühim çünkü yozlaştırma ve halka aksettirilen BETA programı daha önemlidir her zaman.
One That Got Away
Yaşlı bir alteri bile var.
Part Of Me
Askere katılıma teşvik kampanyası gibi bir klip. Katy'nin yüzündeki boş ifade programda olduğunu gösteriyor.
 
 
 
 
 
 
Daha bir çok ünlü BETA programlarından geçiyo ama ben bu iki şarkıcıyı yazmak istedim.Umarım yazımı beğenmişsinizdir.MUCK MAGAZİN

2 yorum:

  1. DOSTUM O GUZEL KIÇINIZDAN UYDURMAYIN FAZLA UZATMADAN KADININ PSIKOLOJIK VE FIZIKSEL SORUNLARI VAR IDI VE BUNDAN DOLAYI KİLO BAZI FOTOGRAFLARINDA KILOLU GOSTERIYOR KESIN OLARAK KADININ BI ERKEK OLMAYA DAIR SONUÇ YOK.

    YanıtlaSil
  2. DOSTUM O GUZEL KIÇINIZDAN UYDURMAYIN FAZLA UZATMADAN KADININ PSIKOLOJIK VE FIZIKSEL SORUNLARI VAR IDI VE BUNDAN DOLAYI KİLO BAZI FOTOGRAFLARINDA KILOLU GOSTERIYOR KESIN OLARAK KADININ BI ERKEK OLMAYA DAIR SONUÇ YOK.

    YanıtlaSil